Jak zrobić lepiej?

Task

Wsparcie online dla DIY

  • Klient

    LAPP POLSKA

  • Data

    2014 r.

Na zlecenie firmy LAPP POLSKA stworzyliśmy stronę internetową www.lapptechnik.pl, będącą platformą do kontaktu dla „złotych rączek” (obecnie popularnie nazywanych – DIY) ze specjalistami firmy LAPP. Główną treścią strony są filmy instruktażowe, przybliżające produkty koncernu oraz zagadnienia branżowe od strony technicznej oraz montażowej. Praca przy tym zleceniu była czystą przyjemnością!

W powyższym filmie Technik przedstawia dławnicę MS-M BRUSH  – jej parametry, zastosowanie oraz udziela praktycznych wskazówek montażu zarówno dławnicy, jak i przewodów ekranowanych.

Nasza przyszłość chciałoby się powiedzieć, a to już nasza teraźniejszość – złącza czujnikowe!  Tomek Technik opisuje ich zalety, budowę oraz przedstawia krótką charakterystykę standardów kodowania typu A, B, D, X, T oraz S.

Jak poskromić węża? W tym wypadku, na szczęście, jest to jeden z najbardziej uniwersalnych węży z tworzywa – SILVYN® RILL. Nasz Technik przedstawia go z każdej strony, jednocześnie pokazując jak perfekcyjnie współpracuje z innymi akcesoriami z rodziny RILL – złączkami!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Trafiłeś tu nie bez powodu. Zadzwoń!
Nie ważne czy organizujesz kampanię, czy potrzebny Ci folder lub animacja, potrafimy słuchać i pomóc w każdej sprawie.