Kreatywna Agencja Reklamowa

20 lat doświadczenia

Agencja Reklamowa Mantis to firma stworzona przez ludzi mających ponad 20 letnie doświadczenie w branży reklamowej. Sukcesywnie, krok po kroku, analizujemy, tworzymy, rozwijamy, budujemy, dopasowujemy różnorodne formaty reklamowe. Działamy szeroko zarówno pod kątem zakresu prac, jak i długoplanowo z perspektywy czasu nakreślonych zadań. Szukamy części wspólnych oraz wyróżników dla planowanych działań reklamowych. Znajdujemy płaszczyzny na których mogą się spotkać oczekiwania grupy celu i potrzeby nakreślone przez naszych Klientów. Działamy dynamicznie i skutecznie, bazujemy na naszym doświadczeniu, rozwijając nowe pomysły, a jednocześnie sięgamy po sprawdzone rozwiązania, gdy jest to najlepszą opcją. Rozwinęliśmy do perfekcji umiejętność elastycznego dopasowania się do potrzeb i oczekiwań Klienta, dbamy o każdy szczegół i jakość naszych usług. Działamy sprawnie, pewnie i skutecznie!

Daj się znaleźć.

Klienci

Nasza firma to przede wszystkim kreatywni ludzie, którzy poprzez zastosowanie odpowiednich narzędzi i środków, pomagają osiągnąć cel i zwiększyć potencjał naszych Klientów. W strukturach naszej grupy znajdują się ludzie mający duże doświadczenie w swoich specjalizacjach. Dzięki temu potrafimy szybko reagować na pojawiające się wyzwania, tworząc odpowiednio doświadczony i sprawny zespół specjalistów, pracujący nad zleconym zagadnieniem.

Znając mocne i słabe strony produktu czy usługi, wiedząc co mamy zareklamować oraz do kogo przekaz skierować, tworzymy projekty dopasowane do potrzeb.

Każde zlecenie to swego rodzaju wyzwanie, które skutecznie doprowadzamy do końca. Skutecznie!