Spinamy się
dla Ciebie

…łapiemy kurs i lecimy. Bardzo sprawnie ogarniamy nawet mocno rozbudowane tematy, koncepcyjnie i produkcyjnie. Współpraca z nami jest prosta, komunikacja klarowna, a efekt najwyższej jakości.
Zadzwoń, jeśli o to Ci chodzi.

Ograniczenia nie istnieją

…powiedz czego potrzebujesz i na kiedy.    
Razem przemyślimy i rozplanujemy działania.

Marketing

ROZWÓJ TO WARUNEK PRZETRWANIA

Być widocznym na rynku, umacniać pozycję, zwiększać zyski. Od ponad 25. lat wspieramy rozwój firm. Tworzymy skuteczne strategie i komunikacje. Nieustannie dostosowujemy działania i narzędzia do wymogów rynku. Wiemy jak ustawiać kampanie online, by przyniosły efekty. Nabyta wiedza i baczne śledzenie branży pozwala nam być na czasie tu i teraz, znajdować rozwiązania dla każdego biznesu.

Grafika

NIE DA SIĘ WYCZERPAĆ KREATYWNOŚCI.
IM WIĘCEJ JEJ UŻYWASZ, TYM WIĘCEJ JEJ MASZ.

Maja Angelou

Dział kreatywny Mantis to artyści branży, rzeźbiarze emocji wykuwający swoje wizje z wyobraźnią i wyczuciem. Talent, znajomość trendów i dbałość o detal, pozwala przywiązywać do nas wymagających Klientów i stale poszerzać ich grono.

Internet

NAVIGARE NECESSE EST.

Pompejusz

Samo zaistnienie nie wystarcza.
Drogą do sukcesu jest zdobycie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania i ugruntowanie zaufania.  Internet to najpotężniejsze narzędzie do wyróżnienia się, przedstawienia oferty i pozyskania klientów. 

Film

PERCEPCJA WIZUALNA
PONAD WSZYSTKO

Filmy i animacje to nasz konik.

Świat zmierza w stronę kultury obrazkowej. Czy chcemy czy nie, taka jest rzeczywistość, a ruchomy obraz to potęga.  Dobry film promocyjny pozwoli Ci zyskać widoczność w sieci, szybciej zdobyć nowe obszary i poszerzyć grono odbiorców.

Kwestia wprawy. Od lat realizujemy filmy korporacyjne, instruktażowe i szkoleniowe. Braliśmy udział w produkcjach offowych, nagrywamy teledyski, organizujemy sesje zdjęciowe, wykonujemy zdjęcia produktowe, „spacer googla” oraz Video 360o. Zajmujemy się produkcją contentu video na potrzeby obszaru związanego z biznesem.

Animacja

Człowiek w swojej niedoskonałości
jest doskonały

Ruch w Twoim interesie

Przyczyną tego, że odbieramy ruch jako realny nie odczuwając przeskoków animacji, jest efekt powidoku. Przechowujemy zarejestrowany obraz przez ułamek sekundy dłużej niż istnieje naprawdę, co wygładza odbiór likwidując przeskoki. To dzięki tej niedoskonałości współpracy oko – mózg powstała nowa dziedzina sztuki, potężny stymulator wyobraźni i emocji.  

Animacja komputerowa jest wypadkową grafiki wektorowej i zaprogramowanego ruchu. To oczywiste narzędzie kampanii reklamowych i ukochana dziedzina naszego działu kreacji.

Eventy

BAW SIĘ DOBRZE.
MANTIS CZUWA.

Uwielbiamy eventy.
Przeżywamy je wspólnie z Klientami.

Tu też nie brakuje nam wyobraźni ani doświadczenia. Opracowujemy scenariusz, wyznaczamy miejsce i organizujemy atrakcje. Taka praca to super zabawa, nawet jeśli za efekty odpowiadasz głową😊 Dlatego uczestniczymy w niej od początku do końca. Witamy wszystkich na starcie i niezmiennie z szerokim uśmiechem żegnamy, gdy rozstania czas nadchodzi. W trakcie, dyskretnie czuwamy nad organizacją. Każdy event uwieczniamy w formie reportażu filmowego i zdjęciowego. Zabawnie i z wyczuciem. Zostaje Wam fajna pamiątka.

Planujesz

Produkcja

TWORZENIE
TO IMPERATYW

Zarządzamy produkcją, projektujemy, tworzymy.

Techniki

Zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy ogromną liczbę wyzwań, wykorzystując przy tym różnorodne techniki typu: spawanie, tłoczenie, wtryski, bigowanie, termoformowanie, frezowanie, laser, znakowanie różnymi technikami.

 

Druk

Biegle zarządzamy drukiem w technologii offset, dopasowując odpowiedni park maszynowy do charakteru publikacji: formatu, nakładu, końcowej obróbki.

Oznaczenia w zależności od potrzeby drukujemy bezpośrednio na produktach wykorzystując druk UV, zadrukowaną folię, sitodruk i tampodruk.

Prace realizujemy także w miejscu wskazanym przez Ciebie. 

Wyklejamy stoiska na targach w Brukseli, Gliwicach, oklejamy cysterny pod Łodzią czy prezentery produktowe w fabryce na Podbeskidziu.

Prototypy

KUŹNIA WYNALAZKÓW MANTIS

Prototypy to ważny poligon, największe nasze wyzwania, miejsce gdzie wizje przekładamy na produkt.

 

Mamy wykształcenie techniczne, wyobraźnię, ćwierć wieku doświadczenia i kreatywny imperatyw. Wizualizujemy i wykonujemy, z dbałością o każdy detal, dowolny nakreślony przez Ciebie projekt.

 

 

Copywriting

words make worlds

Forma w jakiej komunikujemy się ze światem wiele o nas mówi.

Już po kilku słowach wiesz z kim masz do czynienia. Nie zwiedzie Cię tytuł, majątek i powierzchowność. To samo dotyczy marki.

Słowo jest potęgą mimo rosnącej siły obrazu. Pozostaje ono osią, fundamentalnym elementem budowy komunikatu. Póki nie uruchomimy aplikacji telepatycznych, przekaz werbalny będzie rządził.

W powszechnym mniemaniu zadanie copy sprowadza się do umiejętnego selekcjonowania myśli i budowania skojarzeń. Wygląda prosto, a proste nie jest. Wymaga solidnej pracy analitycznej na podstawie briefa.

Celny pomysł koncepcji kreatywnej wymaga czasu i rozwagi.  Naszym zadaniem nie jest zabłysnąć, ale dotrzeć do Twojego klienta i skłonić go do działania.

Wszystko się zmienia. Ostatnio najbardziej popularnym zadaniem copy stało się skłonienie odbiorcy do… kliknięcia w pożądany link. Umiejętność pisania tekstów pod SEO, to absolutna konieczność, by uzyskać maksimum wejść na stronę. Powiem tak: wiemy jak to robić.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Trafiłeś tu nie bez powodu. Zadzwoń!
Nie ważne czy organizujesz kampanię, czy potrzebny Ci folder lub animacja, potrafimy słuchać i pomóc w każdej sprawie.