Na zlecenie firmy LAPP POLSKA stworzyliśmy stronę internetową www.lapptechnik.pl, będącą platformą do kontaktu dla „złotych rączek” (obecnie popularnie nazywanych – DIY) ze specjalistami firmy LAPP.

Główną treścią strony są filmy instruktażowe, przybliżające produkty koncernu oraz zagadnienia branżowe od strony technicznej oraz montażowej. To była wielka przyjemność pracować przy tym zleceniu!

W powyższym filmie Technik przedstawia dławnicę MS-M BRUSH  – jej parametry, zastosowanie oraz udziela praktycznych wskazówek montażu zarówno dławnicy, jak i przewodów ekranowanych.

Nasza przyszłość chciałoby się powiedzieć, a to już nasza teraźniejszość – złącza czujnikowe!  Tomek Technik opisuje ich zalety, budowę oraz przedstawia krótką charakterystykę standardów kodowania typu A, B, D, X, T oraz S.

Jak poskromić węża? W tym wypadku, na szczęście, jest to jeden z najbardziej uniwersalnych węży z tworzywa – SILVYN® RILL. Nasz Technik przedstawia go z każdej strony, jednocześnie pokazując jak perfekcyjnie współpracujez innymi akcesoriami z rodziny RILL – złączkami!