WSPARCIE DLA DOMOWYCH FACHOWCÓW

Task

platforma doradcza LAPP

  • Klient

    LAPP POLSKA

  • Data

    2014

Firma LAPP POLSKA postanowiła stworzyć nową formę komunikacji z klientem, pomyślaną jako platforma kontaktu dla „fachowców amatorów/złotych rączek” (zwanych obecnie DIY)  ze specjalistami LAPP. To świetny sposób na zacieśnienie więzi z klientem, budowanie lojalności i promocję nowych rozwiązań.

 Zadanie stworzenia platformy firma powierzyła Agencji Mantis, zdając się na nasze możliwości i doświadczenie. Kluczową treść powstałej strony www.laptechnik.pl stanowią filmy instruktażowe przybliżające produkty, zagadnienia techniczne i montażowe. W ten sposób zmaksymalizowana została atrakcyjność i zarazem użyteczność platformy. Profesjonaliści LAPP uczestniczący w projekcie idealnie wywiązali się ze swoich zadań – jako i my😊 – a praca przy zleceniu okazała się wielką przyjemnością.   

W powyższym filmie Technik przedstawia dławnicę MS-M BRUSH  – jej parametry, zastosowanie oraz udziela praktycznych wskazówek montażu zarówno dławnicy, jak i przewodów ekranowanych.

Nasza przyszłość chciałoby się powiedzieć, a to już nasza teraźniejszość – złącza czujnikowe!  Tomek Technik opisuje ich zalety, budowę oraz przedstawia krótką charakterystykę standardów kodowania typu A, B, D, X, T oraz S.

Jak poskromić węża? W tym wypadku, na szczęście, jest to jeden z najbardziej uniwersalnych węży z tworzywa – SILVYN® RILL. Nasz Technik przedstawia go z każdej strony, jednocześnie pokazując jak perfekcyjnie współpracujez innymi akcesoriami z rodziny RILL – złączkami!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Trafiłeś tu nie bez powodu. Zadzwoń!
Nie ważne czy organizujesz kampanię, czy potrzebny Ci folder lub animacja, potrafimy słuchać i pomóc w każdej sprawie.